Camera360 Ultimate

9.4.6 içinAndroid

5.0

7

Fotoğrafınız için binlerce eğlenceli efekt

4.5M

Bu uygulamayı oyla

Camera360 Ultimate favori fotoğraflarınıza binlerce eşsiz efekt eklemenizi sağlayan resim-düzenleme uygulamasıdır. Hatta fotoğrafları aldığınız anda direk efektleri resme entegre etmenizi sağlar.

Bu uygulama tüm özelliklere ulaşabileceğiniz kolay ve sezgili arayüze sahiptir. Tek yapmanız gereken sadece ekranda bir kaç parmak hareketi. Bir resmi flulaştırmak istiyorsanız ya da resmi güzel bir arka planla çerçevelemek istiyorsanız, sadece bir dokunuş her şeyi çözücek.

Bu uygulamanın seçenekleri mükemmel. Resimlerinize farklı bir doku, perspektif, eşsiz çerçeveler ve hatta eğlenceli süprizlerle dolu bir deniz görüntüsü bile getirir ve tüm bunların yanında binlerce renk filtresi sunar.

Fotoğrafınızı tamamladığınızda Facebook üzerinden kolayca paylaşabilir, daha sonra göndermek için iPhone hafızasına kaydedebilirsiniz. Kısacası nasıl kullanmak isterseniz o şekilde kullanın.

Camera360 Ultimate özellikle kolay kullanımı ve ücretsiz sayısız özelliği sayesinde, Android cihazınızda bulabileceğiniz en güzel resim fotoğraf-düzenleme uygulamasıdır.
Uptodown X